مزیت و برتری سرویس های ما
تمام سرویس ها در یک اکانت

در فروشگاه ما شما با هر خریدی که انجام میدهید تمامی سرویس ها در اختیار شما قرار می گیرد و چنانچه در آینده نیز سرویسی ارائه شود شما قادر به استفاده از آن خواهید بود.این مزیت باعث می شود شما در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید.

سازگار با تمامی سیستم ها

با توجه به تنوع سرویس های ما شما هر نوع سیستم عاملی داشته باشید اعم از ویندوز - لینوکس - مک - ویندوز فون - آیفون - آیپد - اندروید - بلک بری میتوانید از سرویس های ما استفاده کنید.تمامی سرویس ها با آموزش و راهنمای تصویری گویا خدمت شما ارائه می شود

خرید با نام کابری دلخواه

دیگر خبری از یوزرهای تصادفی و سخت نیست!!.شما با خرید از ما یوزر دلخواه خودتان را خواهید داشت.یوزر خود را در هر زمان می توانید تمدید کنید و این باعث می شود یوزر خریداری شده همیشه در ذهن شما باقی بماند

خبرنامه
لطفا ایمیل خودتان را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی وارد کنید :

بعد از وارد کردن ایمیل و کلیک روی کلید پایین وارد صفحه ای می شوید که باید کد امنیتی درخواست شده را وارد کنید.سپس بعد از عضویت یک لینک فعال سازی برای شما ایمیل می شود که با کلیک رو آن عضویت شما کاملا تایید می شود.

توجه داشته باشید بعد از عضویت به صورت خودکار هر خبری در سایت اضافه شود برای شما نیز یک ایمیل خواهد آمد.

و چنانچه موردی در سایت اضافه شود که در اخبار درج نشود ما به صورت دستی برای شما ایمیل ارسال میکنیم.

نویسنده : admin , موضوع :Buy Betnovate N Cream, نوشته شده در: ۸ اردیبهشت۱۳۹۲

با توجه به اینکه برای نصب برنامه کریو باید نوع ورژن سیستم عامل ویندوز خود را متوجه شوید در این آموزش یک روش ساده برای اینکه متوجه شوید که سیستم عامل شما ۳۲ بیتی میباشد و یا ۶۴ بیتی را قرار داده ایم.

برای اینکار بر روی My Computer (Computer) کلیک راست کنید و گزینه ی Properties را انتخاب کنید. صفحه ای همانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که نوع سیستم عامل در آن مشخص می باشد:

 Ventolin Rezeptfrei Online

سپس اقدام به دانلود و نصب کانکشن مربوط به سیستم عامل خود کنید.

نکته : در بعضی مواقع به جای مشاهده ۳۲ عدد ۸۶ را خواهید دید که این عدد نیز بیانگر همان عدد ۳۲ بیت میباشد