مزیت و برتری سرویس های ما
تمام سرویس ها در یک اکانت

در فروشگاه ما شما با هر خریدی که انجام میدهید تمامی سرویس ها در اختیار شما قرار می گیرد و چنانچه در آینده نیز سرویسی ارائه شود شما قادر به استفاده از آن خواهید بود.این مزیت باعث می شود شما در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید.

سازگار با تمامی سیستم ها

با توجه به تنوع سرویس های ما شما هر نوع سیستم عاملی داشته باشید اعم از ویندوز - لینوکس - مک - ویندوز فون - آیفون - آیپد - اندروید - بلک بری میتوانید از سرویس های ما استفاده کنید.تمامی سرویس ها با آموزش و راهنمای تصویری گویا خدمت شما ارائه می شود

خرید با نام کابری دلخواه

دیگر خبری از یوزرهای تصادفی و سخت نیست!!.شما با خرید از ما یوزر دلخواه خودتان را خواهید داشت.یوزر خود را در هر زمان می توانید تمدید کنید و این باعث می شود یوزر خریداری شده همیشه در ذهن شما باقی بماند

خبرنامه
لطفا ایمیل خودتان را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی وارد کنید :

بعد از وارد کردن ایمیل و کلیک روی کلید پایین وارد صفحه ای می شوید که باید کد امنیتی درخواست شده را وارد کنید.سپس بعد از عضویت یک لینک فعال سازی برای شما ایمیل می شود که با کلیک رو آن عضویت شما کاملا تایید می شود.

توجه داشته باشید بعد از عضویت به صورت خودکار هر خبری در سایت اضافه شود برای شما نیز یک ایمیل خواهد آمد.

و چنانچه موردی در سایت اضافه شود که در اخبار درج نشود ما به صورت دستی برای شما ایمیل ارسال میکنیم.

با توجه به اینکه هر نوع اکانت بر روی یک سیستم بهترین راندمان را دارد لطفا توضیحات همه اکانت ها را با دقت بخوانید .

توجه داشته باشید که شما با هر خرید همه این سرویس ها را در اختیار دارید و صرفا این توضیحات برای استفاده آسان تر و بهتر می باشد.


اکانت  HTTPS
: این اکانت همانطور که از نام آن پیدا است دارای پروتکل  HTTPS می باشد.در این نوع سرویس اکانت های HTTPS با برنامه پروکسی فایر کار میکند.

معایب : با پروتکل HTTPS برای ورود به فیس بوک باید تنظیماتی روی مرورگر و پروکسی فایر انجام دهید تا فیس بوک برایتان باز شود و سایت یوتیوب هم باز میشود اما ویدئو های آن نمایش داده نمیشود.

این اکانت بر روی سیستم های ویندوز به خوبی کار میکند و روی سیستم مک نیز تا حدودی خوب کار میکند.

این سرویس بر روی سیستم های گوشی و تبلت قابل استفاده نیست.

 نکته مهم : از تاریخ ۲۵ شهریور این سرویس هم توسط مخابرات مسدود شده و فقط قادر به باز کردن سایت فیسبوک میباشد و فقط برای افرادی که نیاز به فیسبوک دارند پیشنهاد میشود.

اکانت های Stunnel  : این اکانت های با دو نوع سرویس پروکسی فایر و اس تونل کار میکند که سرعت بسیار خوبی دارد.

مزایا : باز شدن راحت فیسبوک و یوتیوب و تمامی سایت ها

اکانت های کریو ( Kerio ) : این اکانت ها نیز جدیدا توسط ما ارائه میشود و دارای سرعت خوبی میباشد و سرعت آن در حد اکانت های وی پی ان قدیم میباشد.این اکانت ها نیز به خوبی سایت هایی مثل فیسبوک و یوتیوب را باز میکند.این اکانت فقط بر روی سیستم های ویندوز و مک اجرا میشود و قابل استفاده در موبایل ها نیست.

مزایا : بهترین اکانت برای سیستم عامل مک همین نوع اکانت میباشد.

مزایا : کانکشن جدیدی برای سیستم عامل لینوکس نیز ارائه کرده ایم.

اکانت های OpenVpn : این اکانت ها قابلیت اتصال بر روی سیستم عامل های ویندوز و مک و لینوکس را دارند و مهم ترین مزیت آن نیز استفاده بر روی انواع موبایل ها و تبلت ها میباشد.

مزایا : استفاده بر روی انواع گوشی های اندرویدی و سیستم عامل شرکت اپل.

مزایا : امکان دانلود نامحدود بر روی گوشی و سیستم رایانه.

سرویس جدید Inet : بعد از محدودیت های اواسط اردیبهشت ماه تصمیم به کانفیگ اکانت جدید گرفته شد و این سرویس Inet نام گرفت.این سرویس بر اساس نرم افزار پروکسی فایر کار میکند و به راحتی فیسبوک و یوتیوب را باز میکند.

همچنین سرعت بهتری نسبت به HTTPS – Stunnel دارد.

این سرویس فقط بر روی ویندوز کار میکند!.

سرویس جدید PM9: این سرویس از نرم افزار پروکسی فایر برای تونل زدن استفاده میکند و در شرایط فعلی از سرعت خوبی برخوردار است.

این سرویس فقط بر روی ویندوز کار میکند!.

سرویس سیسکو وی پی ان : تنها سرویسی که در حال حاضر بر روی تمامی پلت فرم ها اعم از ویندوز ، لینوکس ، مک ، اپل ، اندروید ، بلک بری ، ویندوزفون کار میکند.